Rezervácia

Deň príchodu

Deň odchodu

Kontakt

Adresa

Penzion Jozef
Demänovská Dolina 226
031 01 Slovensko

Tel: +421 903 340 139
e-mail: penzion@penzionjasna.sk

Ako nás najdete?

Ak prichádzate po diaľnici D1 z východu, od Popradu, odbočte z dialnice na výjazd Liptovský Mikuláš a na kruhovom objazde odbočte na 2. odbočke smer Jasná. Prejdite obcou Demänová a po cca 4 km, po pravej strane sa nachádza Penzión a apartmány Jozef.

Ak prichádzate po diaľnici D1 zo západu, od Ružomberka, odbočte z dialnice na výjazd Liptovský Mikuláš a na kruhovom objazde odbočte na 1. odbočke smer Jasná. Prejdite obcou Demänová a po cca 4km v chatovej oblasti po pravej strane sa nachádza Penzion a apartmány Jozef.

Navigujte sa k nám!

Zadajte mesto:
mapa k penzionu

Poloha Penziónu – komfortné ubytovanie Jasná, ubytovanie Liptov

Penzión a apartmány Jozef sa nachádzajú v Demänovskej Doline, v horskom prostredí pri krištáľovo čistom potoku Demänovka. Nachádza sa iba 4 km od jedného z najlepších lyžiarskych stredísk na Slovensku Jasná Nízke Tatry a 11 km od termálnych kúpalísk Aquapark Tatralandia a Bešeňová. Demänovská ľadová jaskyňa sa nachádza iba 1 km chôdze od nášho penziónu a krásna Jaskyňa Slobody 3,5 km.

Penzión je dostupný autom aj verejnou dopravou. Mesto Liptovský Mikuláš s dobrým vlakovým spojením je vzdialené 9 km. Trasa autobusu MHD, ktorý spája mesto s lyžiarskym strediskom má zastávku 20 metrov od penziónu.

Iba 55 km od penziónu je letisko Poprad Tatry.

Poloha penziónu ponúka veľa možností na strávenie aktívnej aj relaxačnej dovolenky v každom ročnom období, presvedčte sa sami.

Špeciálne ponuky

Zimná dovolenka v Jasnej

Dvojlôžková izba na 3 nocí pre 2 osoby so vstupom do sauny 1x za pobyt v termíne 5.1. - 10.1.2020

120 €

Zimná rodinná dovolenka v Jasnej

Rodinný apartmán s kuchynkou pre 4 osoby na 5 nocí. 1 x vstup do sauny v cene. V termíne 5.1. - 11.1.2020

400 €