Rezervácia

Deň príchodu

Deň odchodu

Apartmány

Penzión a apartmány Jozef ponúka 6 pohodlných jednospálňových alebo dvojspálňových apartmánov s možnosťou prístelky.

Tri z nich sme pre Vás tento rok zmodernizovali, aby ste sa u nás cítili ešte príjemnejšie. Pozrite si vynovené apartmány V1, V2 a V3 na fotkách.

Každý apartmán má vlastnú kúpeľňu s WC, LCD televízor, satelitné kanály, kuchynku a obývaciu časť so sedením.
Ďalšie informácie o vybavení penziónu nájdete v časti: O nás.

Vyberte si apartmán, ktorý Vám najviac vyhovuje:

> Dvojlôžkový apartmán deluxe č. 4 / plocha 30 m2

Apartmán 4 – Luxusný dvojlôžkový apartmána s pohodlným sedením, LCD televízorom, satelitnými stanicami, kuchynským kútom, kúpeľňou, WC a priestrannou terasou orientovanou na juh, na ktorej môžete vítať ranné lúče slnka. Rozloha 30 m2.

> Apartmán s jednou spálňou č. 5 / plocha 37 m2

Apartmán 5 – Priestranný slnečný apartmán s veľkou obývacou miestnosťou s rozkladacím gaučom s možnosťou 2 prísteliek, jedálenským stolom, kuchynským kútom, samostatnou spálňou s manželskou posteľou a balkónom orientovaným na juh. Rozloha 37 m2.Apartmán má samostatnú kúpeľňu s WC, LCD televízor, satelitné programy, trezor.

> Apartmán s jednou spálňou č. 6 / plocha 29 m2

Apartmán 6 – Útulný apartmán s obývacou miestnosťou s rozkladacím gaučom s možnosťou dvoch prísteliek, kuchynským kútom a samostatnou spálňou s manželskou posteľou orientovaný na sever. Rozloha 29 m2.Apartmán má samostatnú kúpeľňu s WC, LCD televízor, satelitné programy, trezor.

> Rodinný apartmán s dvoma spálňami č. 1 / plocha 37 m2

Apartmán 1 – Dvojpodlažný apartmán s dvomi dvojlôžkovými spálňami, obývacou miestnosťou s kuchynským kútom a výhľadom na potok Damänovka. Zmodernizovaná kupeľňa. Rozloha 37 m2.Apartmán má samostatnú kúpeľňu s WC, televízor, satelitné programy.

> Rodinný apartmán s dvoma spálňami č. 3 / plocha 42 m2

Apartmán 3 – Zmodernizovaný rodinný dvojpodlažný apartmán s dvojlôžkovou a trojlôžkovou spálňou s balkónom, kuchynkou s jedálenským sedením a útulným sedením. Rozloha 47 m2.Apartmán má samostatnú kúpeľňu s WC, televízor, satelitné programy, trezor.

Špeciálne ponuky