Rezervácia

Deň príchodu

Deň odchodu

Apartmány

Penzión a apartmány Jozef ponúka 5 pohodlných jednospálňových alebo dvojspálňových apartmánov s možnosťou prístelky. Každý apartmán má vlastnú kúpeľňu s WC, LCD televízor, satelitné kanály, kuchynku a obývaciu časť so sedením.
Ďalšie informácie o vybavení penziónu nájdete v časti: O nás.

Vyberte si apartmán, ktorý Vám najviac vyhovuje:

> Dvojlôžkový apartmán deluxe / plocha 30 m2

Apartmán 4 – Luxusný dvojlôžkový apartmána s pohodlným sedením a možnosťou 2 prísteliek, LCD televízorom, satelitnými stanicami, kuchynkou, kúpeľňou, WC a priestrannou terasou orientovanou na juh, na ktorej môžete vítať ranné lúče slnka, Rozloha 30 m2.

> Apartmán s jednou spálňou 2 + 2 prístelky / plocha 29 - 37 m2

Apartmán 5 – Priestranný slnečný apartmán s veľkou obývacou miestnosťou s rozkladacím gaučom s možnosťou 2 prísteliek, jedálenským stolom, kuchynkou, samostatnou spálňou a balkónom orientovaným na juh. Rozloha 37 m2.Apartmán 6 – Útulný apartmán s obývacou miestnosťou s rozkladacím gaučom s možnosťou dvoch prísteliek, kuchynkou a samostatnou spálňou orientovaný na sever. Rozloha 29 m2.Každý apartmán má samostatnú kúpeľňu s WC, LCD televízor, satelitné programy.

> Rodinný apartmán s dvoma spálňami / plocha 37 - 42 m2

Apartmán 1 – Dvojpodlažný apartmán s dvomi dvojlôžkovými spálňami, obývacou miestnosťou s kuchynkou a výhľadom na potok Damänokvka. Rozloha 37 m2.Apartmán 3 – Rodinný dvojpodlažný apartmán s dvojlôžkovou a trojlôžkovou spálňou s balkónom, jedálenskýcm sedením a kuchynkou. Rozloha 42 m2.Každý apartmán má samostatnú kúpeľňu s WC, televízor, satelitné programy.

Špeciálne ponuky

Zimná dovolenka v Jasnej

Dvojlôžková izba na 3 nocí pre 2 osoby so vstupom do sauny 1x za pobyt v termíne 5.1. - 10.1.2020

120 €

Zimná rodinná dovolenka v Jasnej

Rodinný apartmán s kuchynkou pre 4 osoby na 5 nocí. 1 x vstup do sauny v cene. V termíne 5.1. - 11.1.2020

400 €