Rezervácia

Deň príchodu

Deň odchodu

Apartmány

Penzión a apartmány Jozef ponúka 6 pohodlných jednospálňových alebo dvojspálňových apartmánov s možnosťou prístelky.

Tri z nich sme pre Vás tento rok zmodernizovali, aby ste sa u nás cítili ešte príjemnejšie. Pozrite si vynovené apartmány V1, V2 a V3 na fotkách.

Každý apartmán má vlastnú kúpeľňu s WC, LCD televízor, satelitné kanály, kuchynku a obývaciu časť so sedením.
Ďalšie informácie o vybavení penziónu nájdete v časti: O nás.

Vyberte si apartmán, ktorý Vám najviac vyhovuje:

> Dvojlôžkový apartmán deluxe / plocha 30 m2

Apartmán 4 – Luxusný dvojlôžkový apartmána s pohodlným sedením a možnosťou 1 prístelky, LCD televízorom, satelitnými stanicami, kuchynkou, kúpeľňou, WC a priestrannou terasou orientovanou na juh, na ktorej môžete vítať ranné lúče slnka. Rozloha 30 m2.

> Apartmán s jednou spálňou 2 + 2 prístelky / plocha 29 - 37 m2

Apartmán 2 - Útulný drevený apartmán s manželskou postelou a rozkladacím gaučom s možnosťou prísteky a kuchynským kútom.  Rozloha 23m2Apartmán 5 – Priestranný slnečný apartmán s veľkou obývacou miestnosťou s rozkladacím gaučom s možnosťou 2 prísteliek, jedálenským stolom, kuchynským kútom, samostatnou spálňou a balkónom orientovaným na juh. Rozloha 37 m2.Apartmán 6 – Útulný apartmán s obývacou miestnosťou s rozkladacím gaučom s možnosťou dvoch prísteliek, kuchynským kútom a samostatnou spálňou orientovaný na sever. Rozloha 29 m2.Každý apartmán má samostatnú kúpeľňu s WC, LCD televízor, satelitné programy.

> Rodinný apartmán s dvoma spálňami / plocha 37 - 42 m2

Apartmán 1 – Dvojpodlažný apartmán s dvomi dvojlôžkovými spálňami, obývacou miestnosťou s kuchynským kútom a výhľadom na potok Damänovka. Zmodernizovaná kupeľňa. Rozloha 37 m2.Apartmán 3 – Zmodernizovaný rodinný dvojpodlažný apartmán s dvojlôžkovou a trojlôžkovou spálňou s balkónom, kuchynkou s jedálenským sedením a útulným sedením. Rozloha 47 m2.Každý apartmán má samostatnú kúpeľňu s WC, televízor, satelitné programy.

Špeciálne ponuky

Zimná dovolenka v Jasnej

0 €

Novinky: stabilný internet, súkromná sauna s ochladením priamo v potoku Demänovka, skibus 20m