Rezervácia

Deň príchodu

Deň odchodu

Izby

Penzión Jozef ponúka 6 komfortne zariadených dvojlôžkových / trojlôžkových izieb s možnosťou prístelky.
Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC, LCD televízor, satelitné kanály, trezor, chladničku a krásny výhľad na okolitú krajinu.
Ďalšie informácie o vybavení penziónu nájdete v časti O nás.

Vyberte si izbu, ktorá Vám najviac vyhovuje:

> Dvojlôžková izba č. 2 / plocha 23 m2

Dvojlôžková izba č. 2 - Útulná drevená izba s manželskou postelou a rozkladacím gaučom s možnosťou prísteky s kuchynským kútom a samostatnou kúpeľňou.  Rozloha 23m2

> Dvojlôžková izba č. 103 / plocha 24 m2

Izba č. 103 – Útulná izba so sedením a balkónom orientovaná na severovýchod, plocha 24 m2.Izba má vlastnú kúpeľňu s WC, LCD televízor, satelitné kanály, trezor, chladnička.

> Dvojlôžková izba č. 202 / plocha 26 m2

Izba č. 202 – Romantická podkrovná izba s manželskou posteľou orientovaná na západ s čarovným sedením pri veľkom okne rovno nad potokom Demänovka. Plocha 26 m2.Izba má vlastnú kúpeľňu s WC, LCD televízor, satelitné kanály, trezor, chladnička.

> Dvojlôžková izba s prístelkou č. 101 / plocha 31 m2

Izba č. 101 – Slnečná priestranná izba orientovaná na juh s príjemným gaučovým sedením.  Plocha 31 m2.Izba má pohodlný rozkladaci gauč, ktorý umožňuje prístelku pre 2 osoby, vlastnú kúpeľňu s WC, LCD televízor, satelitné kanály, trezor, chladnička.

> Dvojlôžková izba s prístelkou č. 102 / plocha 24 m2

Izba č. 102 – Slnečná izba orientovaná na juh pre milovníkov zurčiaceho potoka. Plocha 24 m2.Izba má pohodlný rozkladaci gauč, ktorý umožňuje prístelku pre 2 osoby, vlastnú kúpeľňu s WC, LCD televízor, satelitné kanály, trezor, chladnička.

> Dvojlôžková izba s prístelkou č. 104 / plocha 24 m2

Izba č. 104 – Pohodlná a tichá izba, orientovaná na sever. Plocha 24 m2.Izba má pohodlný rozkladaci gauč, ktorý umožňuje prístelku pre 2 osoby, vlastnú kúpeľňu s WC, LCD televízor, satelitné kanály, trezor, chladnička.

> Trojlôžková izba č. 201 / plocha 29 m2

Izba č. 201 – Rodinná podkrovná trojlôžková izba orientovaná na juh s gaučom a špeciálnou kúpeľňou nad potokom Demänovka. Plocha 29 m2.Izba má vlastnú kúpeľňu s WC, LCD televízor, satelitné kanály, trezor, chladnička.

Špeciálne ponuky