Rezervácia

Deň príchodu

Deň odchodu

Izby

Penzión Jozef ponúka 6 komfortne zariadených dvojlôžkových / trojlôžkových izieb s možnosťou prístelky.
Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC, LCD televízor, satelitné kanály, trezor, chladničku a krásny výhľad na okolitú krajinu.
Ďalšie informácie o vybavení penziónu nájdete v časti O nás.

Vyberte si izbu, ktorá Vám najviac vyhovuje:

> Dvojlôžková izba / plocha 24 - 26 m2

Izba č. 103 – Útulná izba so sedením a balkónom orientovaná na severovýchod, plocha 24 m2.Izba č. 104 - Pohodlná a tichá izba orientovaná na sever, plocha 24m2.Izba č. 202 – Romantická podkrovná izba orientovaná na západ s čarovným sedením pri veľkom okne rovno nad potokom Demänovka. Plocha 26 m2.Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC, LCD televízor, satelitné kanály, trezor, chladnička.

> Dvojlôžková izba s prístelkou / plocha 24 - 31 m2

Izba č. 101 – Slnečná priestranná izba orientovaná na juh s príjemným gaučovým sedením.  Plocha 31 m2.Izba č. 102 – Slnečná izba orientovaná na juh pre milovníkov zurčiaceho potoka. Plocha 24 m2.Každá izba má pohodlný rozkladaci gauč, ktorý umožňuje prístelku pre 2 osoby, vlastnú kúpeľňu s WC, LCD televízor, satelitné kanály, trezor, chladnička.

> Trojlôžková izba / plocha 23 - 29 m2

Izba č. 201 – Rodinná podkrovná trojlôžková izba orientovaná na juh s gaučom a špeciálnou kúpeľňou nad potokom Demänovka. Plocha 29 m2.Izba má vlastnú kúpeľňu s WC, LCD televízor, satelitné kanály, trezor, chladnička.

Špeciálne ponuky

Zimná dovolenka v Jasnej

0 €

Novinky: stabilný internet, súkromná sauna s ochladením priamo v potoku Demänovka, skibus 20m